Projekt 10×10 – podsumowanie, wnioski i 5 ostatnich zestawów

projekt 10x10 część 2
Przyszła pora aby podsumować projekt 10×10. Wyzwanie 10 dniowe już dawno się skończyło, jednak musiałam przemyśleć pewne kwestie takie jak: co mi dał tej projekt i dlaczego po wszystkim pojawiła się pewna pustka. Dla przypomnienia wrzucam linki do dwóch poprzednich wpisów z tej serii: 
 

Projekt 10×10 – 5 kolejnych zestawów

 

 

Pięć kolejnych dni wyzwania leciały tak szybko, że nie zdążyłam nawet wrzucić żadnej stylizacji na grupę facebookową. Grupa nazwa się  „SLOW LIFE & SLOW FASHION – droga do uważnego życia„  i jak sama nazwa wskazuje rozmawiamy tam nie tylko o modzie ;). Dziewczyny w grupie są przemiłe i bardzo pomocne. Panuje tam życzliwa atmosfera i dlatego zachęcam do zerknięcia na facebooka. 

 
Przez kolejne pięć dni pogoda była tak zmienna, że trudno mówić tutaj o podążaniu według wcześniej obranego planu. Na szczęście nie było jakoś tragicznie zimno i moje sportowe buty dały radę, choć w deszczowych dzień żałowałam, że do wyzwania nie wybrałam kaloszy. 
 
 

Dzień 6

 

Zestaw z dwoma kolorami jeansu nawet udany. Jednak, jak wspomniałam w poprzednim wpisie związanym z projektem, kolor tej koszulki nie do końca do mnie przemawia. Chyba będę musiała się z nią pożegnać. 
 
T-shirt H&M Conscious
Jeansy Reserved
Buty Reebok
Kurtka lumpeks
 

Dzień 7 

 
Najładniejsza stylizacja z tych pięciu dni. Było jeszcze na tyle ciepło, że w domu mogłam siedzieć w t-shircie. Na wyjście niestety bez bluzy ani rusz.
 
T-shirt Zara
Jeansy Reserved
Buty Reebok
Bluza H&M
 

Dzień 8 

 
W tym zestawie bluza zrobiła robotę. Kolor jest taki uroczy, aż żałuję, że założyłam ją tylko raz.
 
Bluza H&M
Jeansy Reserved
Buty Reebok
 

Dzień 9 

 
Prosty i trochę nudny zestaw ale za to ciepły. Niestety, muszę zaliczyć go do kategorii „najgorszy” i już więcej nie popełniać tego błędu. Wyszedł bardzo męski.
 
Bluza H&M
Jeansy Reserved
Buty Adidas ZX Flux
 

Dzień 10 

 
Zestaw wybrany specjalnie na tragicznie zimny dzień. Wybraliśmy się do Centrum Nauki Kopernik i żeby wycieczka była w pełni udana zahaczyliśmy o wege knajpkę MANGO, która jest w pobliżu. Super smaczne jedzenie. Polecam jak będziecie gdzieś w okolicy. 
 
Bluza H&M
Spodnie chinosy Zara
Buty Reebok
Kurtka lumpeks
 
 

Projekt 10×10 – podsumowanie i wnioski 

 

Wyzwanie okazało się strzałem w dziesiątkę i cieszę się, że wzięłam w nim udział. Uświadomiłam sobie, że jednak mój styl jest spójny a rzeczy w szafie pasują do siebie. Przynajmniej te, które wybrałam do wyzwania. Myślę, że powinnam dodać trochę elegancji, do niektórych, bardzo sportowych zestawów. Na przykład zamienić bluzę na koszulę albo sportowe buty na mokasyny lub botki.
 
Jak wspomniałam na początku wpisu, pojawiła się u mnie pustka związana z końcem wyzwania i możliwością powrotu do całej szafy. W pierwszy poranek po wyzwaniu, stanęłam przed otwartymi drzwiami i nie wiedziałam co wybrać. Było pochmurno i wietrzenie więc zdecydowałam się na ciepły sweter oraz czarne rurki z początkowych dni. Jednak wybór tych rzeczy zajął mi wieki. 
 
Po tych 10 dniach śmiało mogę stwierdzić, że projekt uważam za zakończony i dodaję go do moich małych sukcesów. Jeżeli będzie organizowana kolejna edycja z chęcią wezmę w niej udział. Oczywiście nie obyło się bez wpadek ale traktuję je z przymrużeniem oka i wyciągam wnioski na przyszłość. 
 
Dziękuję wszystkim, którzy mi kibicowali oraz tym, którzy udzielali cennych rad. Wszystko sobie spisałam i rozważę w późniejszym łączniu zestawów. 
 
Ściskam, do następnego 🙂