O mnie

Cześć!

Mam na imię Patrycja i witam Cię bardzo serdecznie na moim blogu.
.

Kim jest Pattie?pattie

  Te informacje zawarte są bezpośrednio w pierwszym poście jaki opublikowałam.
Jest tam cała historia od samego początku mojego istnienia w sieci
.

O czym piszę?

O wszystkim co wydaje mi się interesujące i warte  podzielenia się z Tobą. Interesuje mnie ogólnie pojęte piękno. Uwielbiam oglądać świetnie zrobione zdjęcia i sama staram się aby były jak najlepsze. Choć wiele brakuje im do ideału, to nie poddaję się i uczę się dalej. Na blogu sukcesywnie pojawiać się będą  wpisy z kategorii takich jak:

  • lifestyle czyli moje spojrzenie na kreatywne spędzanie czasu wolnego np. subiektywne recenzje książek oraz filmów, po które warto sięgnąć;
  • moda, gdyż ten temat jest mi szczególnie bliski (zapraszam do pierwszego posta)
  • jedzenie, które uwielbiam oraz ciekawostki, które ułatwiają mi szybkie i skuteczne gotowanie;
  • DIY (do it yourself), którego jestem ogromną fanką, bo lubię tworzyć coś z niczego a jeżeli jest piękne i użyteczne to sukces gwarantowany;
  • wnętrza, czyli sprytne i za rozsądną cenę upiększanie przestrzeni wokół siebie;
  • rozwój osobisty, który tylko tajemniczo brzmi. Postawiłam sobie cel, który dzięki blogowi będzie mi łatwiej realizować, jest to właśnie rozwój czyli ciągłe doskonalenie swoich umiejętności  i zdobywanie nowych.  Będą tu np. opisy kursów jakie przeszłam i zadania, które przyniosły mi najwięcej korzyści.

Co poza blogiem?

Aktualnie studiuję II stopień zarządzania i w następnym roku będę się bronić. Na moim koncie jest już licencjat z turystyki i rekreacji. Niestety nie miałam okazji wykorzystać wiedzy w praktyce ale mam nadzieję, że przyda mi się w życiu.
.

Jak się ze mną skontaktować?

Zapraszam Cię do odwiedzenia zakładki ‚kontakt’ tam znajdziesz najpotrzebniejsze informacje.