O mnie

Cześć! 

 

 Mam na imię Patrycja a pattie.pl to blog o slow life.

 

Jestem blogerką, minimalistką i weganką. Moją filozofią życia jest slow life pod każdą postacią. Uwielbiam upraszczać sobie codzienność i żyć po swojemu. Chciałabym zostawić świat lepszym niż go zastałam, stąd moja decyzja o przejściu na dietę w 100% roślinną i wdrażaniu weganizmu w inne sfery życia. 
 
Pattie.pl to blog o slow life. Swoją premierę miał w marcu 2014 roku. Po drodze jednak wydarzyła się przerwa, o której więcej pisałam tutaj. Potrzebowałam jej żeby poukładać sobie codzienność. 
 
Na blogu dzielę się swoją drogą do minimalizmuMinimalizm pomógł mi oczyścić przestrzeń ze zbędnych rzeczy, posprzątać ubrania i ocalić starą, wysłużoną szafę (tak, nadal stoi i ma się dobrze). Uwielbiam stare meble! 
Minimalizm ubraniowy doprowadził mnie do informacji na temat fast i slow fashion. Dowiedziałam się, dlaczego tak ważny jest świadomy konsumpcjonizm i jak bezmyślne podchodziłam do robienia zakupów. W końcu, poznałam tajniki oszczędzania i przestałam się bać, że nie przeżyje do końca miesiąca. I wreszcie, minimalizm pomógł mi opanować rzeczy i ubrania, które nie władają już moim życiem. W końcu wiem, dlaczego nie potrzebuję więcej, a to co mam dobrze mi służy. 
 
Na pattie.pl znajdziesz przepisy na dania i wegańskie słodycze. Staram się żeby były proste oraz smaczne a ich przygotowanie nie zajmowało dużo czasu. Decyzja o przejściu na dietę roślinną była jedną z lepszych jakie podjęłam w swoim życiu. Dzięki temu doceniłam fakt, że mam wybór. Poznaje nowe, ciekawe smaki. Staram się wprowadzać weganizm w inne aspekty życia.
 
Szukam etycznych i ekologicznych marek kosmetycznych. Najważniejsze są dla mnie prokuty pielęgnacyjne z jak najlepszym i maksymalnie naturalnym składem, wegańskie. W tym temacie jestem zupełnie początkująca i myślę, że ta droga do idealnego rozwiązania będzie trudna ale satysfakcjonująca. 
 
Na blogu poruszam również tematy zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. Udowadniam, że każdy może nauczyć się pływać i uprawiać sport będąc na diecie roślinnej. 
 

  Gdzie można mnie znaleźć? 


 

Facebook

Instagram

Pinterest

 


  Jak się ze mną skontaktować?


 

Zapraszam Cię do odwiedzenia zakładki ‚kontakt’ tam znajdziesz gotowy formularz do wysłania lub

napisz wiadomość bezpośrednio na adres mailowy – kontak@pattie.pl